Winter Van Rafelghem vervoegt ons team huisfotografen

U bent hier

15.09

Winter Van Rafelghem vervoegt ons team huisfotografen

Vorig jaar trapten wij ons concertseizoen af met de introductie van onze eerste groep Wilde Westen huisfotografen. In-house photographer van het eerste uur Kay Lacombe bleef aan zet, maar wordt sinds 2019 bijgestaan door Bénédicte Dacquin (Lille, FR), Carlo Verfaille (Zwevegem), Noor Vandendriessche (Gent), Kattoo Hillewaere (Kortrijk) en Grégory Vlieghe (Kortrijk).

Elke fotograaf doet z'n ding binnen onze werking en legt in een geheel eigen stijl onze activiteiten vast op beeld. Kleur, black&white, back-of frontstage: elke fotograaf krijgt carte blanche en mag onze organisatie zien als speelterrein. Dit nieuwe eizoen is dit niet anders, al hebben we een kleine wissel in ons team: wij namen afscheid van Kattoo Hillewaere, en gingen op zoek naar nieuw talent. Ons oog viel al snel op fotograaf Winter Van Rafelghem (43, Kortrijk)geen onbekende voor Wilde Westen. Wij vroegen 'm dan maar meteen ten dans en verwelkomen Winter vanaf nu in ons team!

Winter Van Rafelghem had al bands als Goose, The Editors, SX, Tourist LeMC en Brihang voor zijn lens. Team Wilde Westen mocht dus al vaker deze fijne fotograaf verwelkomen in een van onze venues. Winter volgde ooit analoge fotografie tijdens zijn studies industrieel ontwerpen en komt uit een artistiek nest: ''mijn vader is beeldend kunstenaar en één van mijn broers is professioneel fotograaf.'' Niet vreemd dat ook bij Winter de creatieve ziel van jongsafaan werd geprikkeld. ''Vroeger sloop ik dikwijls mee naar binnen in onze donkere kamer thuis, waar mijn broer Gerald tijdens zijn studies aan het KASK zijn foto's ontwikkelde''. De passie is blijven hangen en Winter ontpopte zich ondertussen tot vaste huisfotograaf bij Kortrijkse band SX.
Wij zijn alvast fan en heten vanaf heden Winter welkom bij Wilde Westen. 

Winter volgen op Instagram kan hier

 

 

 

 


 

deel dit bericht: