Volg ons op Spotify en geniet van tal van playlists

U bent hier

14.04

Volg ons op Spotify en geniet van tal van playlists

Om de verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan sloten wij noodgedwongen meer dan een maand geleden onze deuren. De toekomst ziet er voorlopig weinig veelbelovend uit: we blijven nog voor enige tijd dicht. Maar dat wil niet zeggen dat ons team stil zit.

Wilde Westen mist z'n klanten en concertgangers en brengt de muziek graag tot bij jullie in de living. Volg ons op Spotify en geniet van de vele playlists die ons team voor jullie maakte: de vuilste punksongs, de beste Belgische tracks, een rijtje calm & quiet tracks of het beste uit 12 jaar Sonic City? Je vindt het allemaal op onze Spotify account.

Sit back, relax & enjoy. En blijf ondertussen #inuwkot zodat we samen onze muzikale toekomst veilig kunnen stellen.

Team Wilde Westen

deel dit bericht: