Programma De Kreun '09

17.01.09 David Grubss + The Big Pink
29.01.09 Gedichtendag 2009: Luc Dufourmont op poëzie
31.01.09 Hitch + The Black Heart Rebellion
06.02.09 Dranoutterrally 2009
07.02.09 Anasatz Der Maschine + Yuko
08.02.09 Kunstbende X - (voorronde Kortrijk)
12.02.09 Kurt Overbergh
13.02.09 Nostalgia 77 Sessions FeatLizzy Parks
14.02.09 Gang Gang Dance
19.02.09 Women + White Circle Crime Club
20.02.09 Curry & Coco
24.02.09 Paramount Styles + The Sedan Vault
02.03.09 Daan 
06.03.09 Elysian Fields + Essie Jain
12.03.09 Saskia De Coster
14.03.09 Novarock!
19.03.09 Transformer
20.03.09 The Hickey Underworld + The Rones
25.03.09 Vic Chesnutt With Elf Power
03.04.09 Opening met kortfilms van Cameron Jamie en live: Mauro Pawlowski 
04.04.09, 05.04.09: Sonic City Dälek Edition: Dälek, Earth +  The Small Silence Mats Gustafson + Terrie Ex + Massimo Pupillo + Paal Nilsen Love + Zu + Action Beat + Bong Ra + Guapo, Cameron Jamie + Scorn, Amenra + Candie Hank + Charles Hayward + 2nd Gen + Destructo Swarmbot + Odatteee + Subtitle+ Uniform + Zucchini Drive.
15.04.09 Creature With The Atom Brain (CD voorstelling)
16.04.09 Tom Helsen
24.04.09 Air guitar Belgium Chamionship
25.04.09 Daan 
26.04.09 Party - Shut Up Allready…  Damn!
26.04.09 Madensuyu + Toman + Louisa´s Daughter
27.04.09 Saviours + US Christmas 
29.04.09 Flying Lotus + The Gaslamp Killer + The Bartenders Psycho-trip
01.05.09 Holloys 
06.05.09 Experimental Dental School 
08.05.09 Adyssa
08.05.09 Adyssa
09.05.09 Luna Twist + Belpop Fuif
09.05.09 Swingnight part III hosted by the Born To Jazz Movement
13.05.09 Habsyll + Sor.Row 
14.05.09 The Mysteries Of Love
14.05.09 Moha 
30.05.09 Sinxen Vlas Vegas
31.05.09 Sinxen Vlas Vegas
01.06.09 Sinxen Vlas Vegas
23.06.09 Vlas Vegas presents ICW THE PIT´S FINALLY PUNK 
03.07.09 Vlas Vegas & Hitch present : STRIPFEST 2009
11.07.09 Kortrijk Conge
17.07.09 4x4 op DOUR FESTIVAL
16.10.09 Heliocentrics feat Mulatu Astatke
17.10.09 Party Disko Drunkards Friendly Fires
18.10.09 The Bug feat Flow Dan
22.10.09 Daedelus Tim Exile
27.10.09 Health
29.10.09 Absynthe Minded
31.10.09 Soda n Suds
01.11.09 Sussanna And The Magical Orchestra
06.11.09 Themselves
08.11.09 Do Make Say Think
12.11.09 Mariee Sioux
13.11.09 We Seem To Have Misplaced Our Igloo
14.11.09 The Whitefield Brothers
21.11.09 Tortoise
21.11.09 Plastik 
24.11.09 Oren Ambarchi Stephen O Malley Massimo Puppilo 
26.11.09 Customs
28.11.09 westtalent finale
03.12.09 Ilse Liebens
04.12.09 Chali 2na
05.12.09 anti-pop consortium
06.12.09 A Wilhelm Scream
07.12.09 Zita Swoon
10.12.09 Melvins
16.12.09 Apse
18.12.09 Adyssa
19.12.09 Red Bull Revenge
31.12.09 Go Ten