Programma De Kreun '08

20.01.08 Branie
01.02.08 Voltage: Internationaal dans & performance festival
02.02.08 Voltage: Internationaal dans & performance festival
03.02.08 Voltage: Internationaal dans & performance festival
10.02.08 Enon + Hong Kong Dong
16.02.08 Polar Bear + Leafcutter John
17.02.08 Kunstbende 2008
22.02.08 Exploding Star Zu Orchestra + Les Yeux De La Tete
01.03.08 Helioncentris
06.03.08 Think Of One  ´Camping Shaabi´
08.03.08 Amuseevous Kortrijk
08.03.08 Tim Vanhaemel & band + Black Cassette
13.03.08 Isolde Lasoen
15.03.08 Zita Swoon + Band In A Box
30.03.08 Don't Mess With Texas + Salvador + Valina
04.04.08 Steak Number Eight CD release
11.04.08 Het Zesde Metaal + Simple Brain
12.04.08 Phosporescent + Jana Hunter
15.04.08 Flat Earth Society
17.04.08 Nikolas Van Der Veken (Janez Detd)
18.04.08 Antibalas
18.04.08 50 Dagen Vrij Podium
19.04.08 Human Bell + Old Time Relijun
20.04.08 Dag Van De Aarde 
25.04.08 Chromatics + Mike Simonetti
25.04.08 Novarock 2008
06.05.08 Xiu Xiu + Chris Garneau
07.05.08 Monza speelt: Rock Im Ring
10.05.08 The ex & Getatchew Mekuria + DJ Rupture
11.05.08 Ringels + La Fille d´O new tricks: *De Villes amateur dollhouse*
12.05.08 Chuncks + Dirty  Projectors
15.05.08 Murielle Scherre (La Fille d´O)
16.05.08 Christian Prommer´s Drumlesson
29.05.08 Om + Amenra
09.06.08 Deerhunter + High Places
13.06.08 Melt-Banana + The Germans
28.06.08 Bandslam: That´s All Punx + Captain Compost 
04.07.08 Farmfest ´08
12.07.08 Quo´s Talent: 36-uren Finale
12.07.08 Nicole Willis & The Soul Investigators + New Cool Collective Big Band + Dez Mona feat. Go_tell
12.09.08 All I Know + Stab + We Seem To Have Misplaced Our Igloos
13.09.08 Krakrock: The Licious Deluxe
18.09.08 DJ Grazzhoppa
19.09.08 Jea Rockrally
19.09.08 HEDENDAAGS KLASSIEK meets electronica & improv
19.09.08 DJ Grazzhoppa´s DJ Bigband & Erwin Vann
20.09.08 Lady Linn and Her  Magnificent Seven + DJ Lotto
20.09.08 Happy New Ears: Machinefabriek & Jeroen Vandensande 
26.09.08 Liar + Oathbreaker
27.09.08 Radical Pigeon - (Launch event)
02.10.08 Shameboy + A Brand + Balthazar + Steak Number Eight + Curry & Coco
04.10.08 Levensboomfestival
04.10.08 Moiano
08.10.08 Pelican + Torche + Steak Number Eight
15.10.08 Slaraffenland + Kiss The Anus Of A Black Cat
16.10.08 Ayco Duyster
18.10.08 That's All Punx
23.10.08 Vieux Farka Toure
24.10.08 Eerste steen legging
25.10.08 Jackie-O-Motherfucker + Valet + Inca Ore
04.11.08 These Are Powers + Daniel Higgs + Volcano!
06.11.08 Flip Kowlier
14.11.08 Five Corners Quintet 
15.11.08 Tutu Puoane 
22.11.08 Play & Produce
22.11.08 Woven Hand 
28.11.08 Trio Valore
29.11.08 Bamboerock
04.12.08 Valgeir Sigurdsson+ Wixel
05.12.08 DJ Buscemi  & musicians
06.12.08 Made In Kortrijk - (closing party)
13.12.08 Bart Defoort Quartet
18.12.08 Ales Vanhee
19.12.08 Roadtrip For Life